Piloti mbetet pa leje për shkak të seksit gjatë fluturimit

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Piloti mbetet pa leje për shkak të seksit gjatë fluturimit


Gjykata në Kaliforni ia ka marrë lejen pilotit të helikopterit komercial i cili gjatë fluturimit ka pasur marrëdhënie seksuale.Gjykata
ka vlerësuar se David Martz ka bërë lëshim të madh dhe lejen nuk mund
ta marr mbrapsht. Incidenti daton nga viti 2005 kur një udhëtar e ka
incizuar Martzi dhe aktoren e filmave pornografik, e kur incizimi ka
arritur në publik, njësia federale për aviacion ia ka marrë lejen, që
tani edhe është konfirmuar.

Marc në dëgjimin e tij ka pranuar se është sjellur papërgjegjshëm dhe
ka theksuar se që prej atëherë është shumë më i përgjegjshëm, por kjo
nuk ka ndikuar në vendimin e gjykatës.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi