Inva: Nuk kam lidhje personale me Hetem Ramadanin

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

13042009

Mesazh 

Inva: Nuk kam lidhje personale me Hetem Ramadanin
Flitej se sopranoja me famë botërore Inva Mula ishte në një relacion me njërin nga biznesmenët më të pasur kosovarë, Hetem Ramadanin. Po sipas fjalëve, lidhja kishte nisur rreth marsit të vitit 2008 dhe thuhej se do të konkludohej në martesë

Sipas thashethemeve marrëdhënia e Inves dhe Hetemit kishte evoluar dhe thuhej se
biznesmeni e sopranoja e njohur kalojnë shumë kohë bashkë.

Mirëpo, sopranoja, e cila së fundi ka kërkuar shkurorëzim nga burri i saj Pirro Çako, ka thënë se nuk është në lidhje romantike me biznesmenin, porse ata janë duke punuar në ngritjen e një fondacioni të përbashkët.

“Me Hetem Ramadanin nuk kam asnjë lidhje personale, por po ngremë një fondacion bashkë”, ka thënë Inva.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi