Benitez: S’kemi çfarë të humbim

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Benitez: S’kemi çfarë të humbim

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ka kërkuar nga
lojtarët e tij të luajnë me mendimin se do të mund të kalojnë në rundin
e ardhshëm dhe ka shtuar se presioni në këtë ndeshje bie mbi Chelsean.
“Në
këtë ndeshje s’kemi çfarë të humbin, andaj presioni është mbi ta. Ata
kanë nevojë të fitojnë. Ata kanë përvojë në Ligën e Kampionëve dhe
kualitet. Por, ky është futbollit, këtu mund të ndodhë gjithçka. Duhet
të besojmë dhe të mendojmë se mund të kemi sukses”, ka thënë Benitez.

“Chelsea do të mendojë se puna është e kryer, por ne do të duhet të luajmë me mendimin se mund të kalojmë në rundin e ardhshëm”.

“E dimë se mund të arrijmë. Mund të shënojmë në fushë mysafire kundër
klubeve të mëdha dhe po ashtu e kemi përvojën nga fitorja 4-1 në Old
Trafford”, ka shtuar trajneri spanjoll.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi