Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

Superylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, është i
bindur se skuadra e tij do ta mposhtë Porton në ndeshjen e kthyese e
cila zhvillohet të mërkurën mbrëma në Estadio do Dragao.
“Ndjehem mirë, kam vetëbesim, ndeshjet më të mira po vijnë dhe unë jam i gatshëm për to”.

“Kur është hedhur shorti dëshiroja që të luaja kundër Portos. Mendoj se
jemi skuadër shumë më e mirë se Porto, mirëpo duhet të kemi respekt për
ta, sepse për momentin ata janë ekipi më i mirë në Portugali”.

“Ata kanë një trajner të mirë, disa lojtarë të jashtëzakonshëm, mirëpo
ne duhet të dëshmojmë pas dy ndeshjeve se jemi më të mirët”.

“Ne dëshirojmë të fitojmë gjithçka. Dëshiroj ta përfundoj sezonin duke
fituar Ligën Premier, Kupën FA dhe Ligën e Kampionëve. Të njëjtën gjë e
dëshirojnë edhe bashkëlojtarët e mi”, ka thënë Lojtari më i mirë në
botë për vitin 2008
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi