Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, është i gatshëm të
rrezikojë dhe ta inkuadrojë në ndeshjen e të martës mbrëma kundër
Chelseat, kapitenin Steven Gerrard.
“Taktika jonë e lojës varët në gatishmërinë e Steviet për lojë dhe është e qartë se ai dëshiron të luajë”.

“Ai ka luajtur me këtë problem edhe përpara dhe është një shenjë e mirë që ai ndihet mirë për vete”.

“Ndoshta do të rrezikojmë, por unë dëshiroj që ai të luajë nga minuta
parë. Është e qartë që kemi nevojë për të, sepse ai është lojtari kyç i
skuadrës. Gjithçka është ndryshe kur ai është në fushë”, ka thënë
Benitez.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi