Ronaldo i dyti më i popullarizuar pas Obamës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Ronaldo i dyti më i popullarizuar pas Obamës

Profili i yllit të Manchester United, Cristiano Ronaldos, është
duke u popullarizuar me të madhe edhe në Shtet e Bashkuara të Amerikës.
Së fundi raportohet se Ronaldo është i dytë për nga popullariteti në Facebook, menjëherë pas presidentit amerikan Barack Obama.

Futbollisti më i Mirë i Vitit është më i popullzuar në Facebook se të gjithë aktorët e Hollywoodit dhe yjet e muzikës.

Obama ka 6 milionë e 151 mijë e 516 përkrahës në Facebook, derisa
Ronaldo është personaliteti i dytë më i popullarizuar me 2 milionë e
833 mijë e 413 fansa.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi