Brown në lidhje me valltaren Mejia

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Brown në lidhje me valltaren Mejia


Chris Brown, Foto: Starpulse
Femra e re në jetën e këngëtarit të turpëruar të muzikës
R&B, Chris Brown, ka thënë se hitbërësi i këngës “Kiss Kiss” është
një xhentëlmen.
Një javë pasi është deklaruar i pafajshëm
për sulmin ndaj ish-të dashurës së tij Rihanna, Brown është fotografuar
në Los Angeles me valltaren Natalie Mejia.

Valltarja, e cila ka qenë pjesë e shout real “Pussycat Dolls Presents:
Girlicious”, ka refuzuar t’i konfirmojë apo mohojë spekulimet se ajo
dhe Brown janë në lidhje romantike, por ka thënë për RadarOnline.com se gjërat ndërmjet tyre janë shumë mirë dhe se ai e trajton atë si një xhentëlmen.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi