Lind fëmijë me spermën ngrirë para 22 vitesh

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Lind fëmijë me spermën ngrirë para 22 vitesh

Amerikani Chris Biblis, i cili kishte vajtuar nga leukemia,
është bërë baba falë spermës të cilën e kishte ngrirë para 22 vitesh.
Chris,
i cili aktualisht është 38-vjeçar dhe në gjendje të mirë shëndetësore,
si adoleshent kishte vuajtur gjashtë vite nga leukemia.

Në moshën 16-vjeçare mjekët i kishin rekomanduar që ta ngrinte spermën
për mundësinë që në të ardhmen të mos ishte në gjendje fertile. Mjekët
pohojnë se kanë thyer rekord duke lënë shtatzënë një femër me spermën e
cila ka qëndruar 22 vjet e ngrirë.

Vitin e kaluar Chris dhe gruaja e tij Melodie kishin vendosur që të
orientohen tek ekspertët për injektimin e spermës në vezoret e gruas.

Pas nëntë muajsh ata kanë pritur në jetë vajzën Stella.

“Kjo është vërtet një mrekulli. Jam shumë i lumtur”, është shprehur Chris.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi