Seks në 120 kilometra në orë

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Seks në 120 kilometra në orë

Një norvegjez e ka humbur patentë shoferin, pasi që policët
kanë vërejtur se është duke vozitur me shpejtësi më të madhe se 120
km/h dhe njëkohësisht bën dashuri me bashkëvozitësen e tij, njofton
"Drammens Tidende".
Gazeta shkruan se të dielën policia e
kishte vërejtur një automjet, i cili shkonte 123 km/h nëpër rrugën ku
shpejtësia maksimale ishte 100 km/h.

Policët i janë vënë menjëherë pas automjetit, dhe kur i janë afruar
kanë vërejtur se në prehrin e shoferit po qëndronte një femër duke
kryer marrëdhënie seksuale gjatë vozitjes.

“Rreziku për aksident trafiku kishte qenë i madh, pasi që automjeti
kishte shkuar herë në njërën anë të rrugës e herë në tjetrën”, ka
deklaruar polici në ngjarje duke shtuar se gjithçka ishte xhiruar me
kamerën e policisë.

Policët ia kanë marrë menjëherë patentën e shoferit vozitësit
28-vjeçar, ndërsa në vazhdim, automjetin është dashur ta drejtojë e
dashura e tij 21-vjeçare.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi