Ferguson: Do te ofrojme 22 milione funte per Valdes

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Ferguson: Do te ofrojme 22 milione funte per Valdes
Kampioni i Ligës Premier, Manchester United, është duke u përgatitur të bëjë ofertë të vlefshme 22 milionë funta për portierin e Barcelonës, Victor Valdes. People shkruan se Sir Alex Ferguson dëshiron të gjejë një zëvendësim ...
... afatgjatë për Edwin van der Sar me Ben Foster që është duke menduar të largohet nga Old Trafford.

Menaxheri i United e sheh Valdesin si një zëvendësim kualitativ për Van der Sar, derisa është ende jo i gatshëm t’i ofrojë vend në ekipin e parë portierit të dytë, Foster.

Kontrata e portierit të Barcelonës skadon në fund të sezonit të ardhshëm, dhe ai tashmë ka refuzuar shansin për të filluar bisedimet për kontratën e re, duke nxitur Fergusonin të mendojë për një transferim të tij në ligën angleze.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi