Probleme per GMail, u bllokohet hyrja perdoruesve

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Probleme per GMail, u bllokohet hyrja perdoruesve
Probleme per perdoruesit e GMail, te cilet nuk kane mundur te kontrollojne posten elektronike.

Faqja qe perdoret nga me shume se 113 milione njerez ne te gjithe boten, eshte goditur nga nje defekt, qe ka sjelle bllokimin e postes, qe prej ores 11.00 te dites se sotme.

Ne nje deklarate Google sqaroi se nje numer perdoruesish kane pasur probleme me Google Mail. "Ne e dime sa i rendesishem eshte GMail per perdoruesit tane dhe e kemi marre seriozisht kete ceshtje”, thuhet ne deklarate.

Sipas comScore, Google eshte faqja e trete ne bote me e perdorur per e-mail, pas Hotmail me 283 milione perdorues dhe Yahoo me 274 milione perdorues.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi