Microsoft SideWinder X3

Shko poshtë

15042009

Mesazh 

Microsoft SideWinder X3


Microsoft ka njoftuar se në muajin maj do të nxjerrë në treg edhe një 'mouse' nga familja SideWinder- modelin SideWinder X3.Me
një dizajn më pak të kufizuar dhe më dimensione më të vogla nga i
mëparshmi, ky është modeli i parë me formë simetrike, i cili iu
përshtatet edhe djathtakëve edhe majtakëve.

Hardueri tashmë është i ditur, laseri është me rezolucion 2.000 dpi me
mundësi të rregullimit të rezolucionit me ndihmën e tasteve të veçanta.


Përveç performancave të jashtëzakonshme, Microsoft-i ka qenë i kujdesshëm edhe në çmim, i cili është 39.95 dollarë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi