Shpenzon 11 mijë euro që të duket si vajza

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Shpenzon 11 mijë euro që të duket si vajza

Njerëzit shpesh mendojnë se Janet dhe Jane Cunliffe janë motra.
Kanë gjatësi dhe peshë afërsisht të ngjashme, flokë ta gjata bionde- në
shikim të parë askush s’do të mendonte se janë nënë e bijë.
50-vjeçarja
britanike Janet Cunliffe, të cilën shpesh e ngatërrojnë me vajzën e saj
Jane, ka pranuar se ka shpenzuar më shumë se 11 mijë euro për t’u dukur
si vajza e saj 22-vjeçare.

Janet ka njoftuar se ndërhyrjet kirurgjike nuk i ka bërë për t’i
konkurruar vajzës së saj, por për shkak “të kërkesës së domosdoshme të
moshës”.

“Kur kam shikuar se sa tërheqëse është Jane, më është kujtuar vetja në
moshën e saj dhe thjeshtë kam dashur të shoh se si do të ishte po të
dukesha edhe njëherë ashtu. Kam gjene të mira dhe lëkurë të pastër,
megjithatë është dashur të bëhen disa korrigjime”, ka shpjeguar Janet.

Janet i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për zmadhimin dhe
ngritjen e gjinjve, pastaj tërheqjen e kapakëve të syve dhe zmadhimin e
lehtë të buzëve. Pjesën tjetër të parave e ka shpenzuar duke e kthyer
trupin në formë dhe duke iu nënshtruar një regjimi tjetër ushqyes.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi