Gruaja e dehur puth pasagjeret, piloti ul avionin

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Gruaja e dehur puth pasagjeret, piloti ul avionin


Një grua amerikane 33-vjeçare ka detyruar një avion të
kompanisë kiliane Lan të kthehet sërish në aeroport për shkak të
rrëmujës që krijoi në bord.
Gruaja kishte hipur në avion në
gjendje të dehur dhe pas nisjes së fluturimit thërriste dhe qeshte pa
pushim. Ajo tentoi të puthte edhe disa pasagjerë që i ishin afruar për
ta qetësuar.

Avioni ishte nisur nga Buenos Aires dhe kishte si destinacion Miamin.
Më pas gruaja është ndier keq dhe piloti është detyruar të kthehet
sërish në kryeqytetin argjentinas. Pasagjerët kanë shprehur shqetësim
për shkak të sjelljes së gruas.

Stjuardesat i kishin shërbyer pije alkoolike, pasi gruaja kërkonte
vazhdimisht të pinte uiski. Një mjek që ndodhej në avion konstatoi se
gjendja e saj ishte rënduar për shkak të kombinimit të alkoolit me
qetësues. Ai kërkoi që gruaja të mjekohej menjëherë, kështu që detyroi
pilotin ta rikthente avionin na Buenos Aires. Ma pas pasagjerja u
shtrua në spital
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi