Ibra: Do ta mposhtim Juven

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Ibra: Do ta mposhtim Juven


Zlatan Ibrahimovic, Foto: AP
Ish- sulmuesi i Juventusit, Zlatan Ibrahimovic, është i bindur
se skuadra e tij aktuale, Inter, do të dalë fituese përballë Zonjës së
Vjetër të shtunën mbrëma në Torino.
“Kjo nuk është ndeshja
më e rëndësishme e sezonit për ne. Ne kemi treguar se dëshirojmë ta
fitojmë Ligën dhe kjo është arsyeja pse gjendemi në pozitën e parë”.

“Ne jemi dhjetë pikë para tyre dhe nëse fitojmë nesër, atëherë do të kemi avantazh më të madh”.

“Do të jetë një ndeshje plot emocione dhe do të ofrojë spektakël. Ne
jemi të gatshëm për ndeshjen dhe do të shkojmë atje për fitore”, ka
thënë Ibracadabra për “Inter Channel”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi