Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka
'As trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, nuk ka mundur të
qëndrojë anash me replikat para ndeshjes së madhe ndërmjet Juventusit
dhe Interit, e cila zhvillohet të shtunën mbrëma në Stadio Olimpico të
Torinos.
“Moratti është presidenti i cili shpenzon më së
shumti para në Serie A, ndërsa Interi i kaloi dhjetë vite pa fituar
asgjë. Titujt nuk i sjellin vetëm paratë”.

“Dëshirojmë që me këtë ndeshje të fitojmë prestigj, por edhe disa pikë
në tabelë. Kemi menduar shumë për këtë përballje, prandaj duhet ta
përfundojmë sezonin në mënyrën sa më të mirë”, ka thënë Ranieri për
“Sky Sport Italia”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi