Kërcen nga aeroplani në lartësi prej 10 km

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Kërcen nga aeroplani në lartësi prej 10 km


Foto: Ilustrim
Një mashkull, i cili ka qenë duke udhëtuar me në aeroplan të
vogël mbi Kanada, e ka hapur me dhunë derën e aeroplanit dhe ka kërcyer
derisa aeroplani ndodhej në lartësi prej dhjetë kilometrash, ka
njoftuar policia kanadeze.
Aeroplani po udhëtonte në
relacionin Yellowknife - Cambridge Bay të mërkurën mbrëma, ndërsa për
shkak tërënies së shtypjes që ka ndodhur si pasojë e hapjes së derës,
piloti është dashur të aterojë menjëherë edhe atë me derën hapur.

Gjatë qëndrimit në aeroplan, pasagjeri 20-vjeçar kishte qenë
vazhdimisht i shqetësuar, dhe përkundër tentativave të personelit për
ta qetësuar, ai e kishte hapur derën dhe kishte kërcyer.

Policia është ende në kërkim të trupit të djaloshit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi