Rambo në Bollywood

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Rambo në Bollywood

Ylli hollivudian i aksionit Sylvester Stallone do ta sjellë John Rambon sërish në ekran në një film të Bollywoodit.Aktori,
i cili ka luajtur rolin ikonik të veteranit të luftës së Vietnamit në
katër filma, ka vendosur t’i shokojë fansat duke treguar anën e butë të
ushtarit të pandalshëm në mjuziklin komik bollivudian, “Kambakht Ishq”.


Mirëpo, Stallone do ta ketë vetëm emrin Rambo në film, sepse do ta
portretizojë një aktor hollivudian, i cili bie në dashuri me aktoren
kryesore të filmit Karina Kapoor.

Përveç Stallones, nga Hollywoodi në këtë film do të paraqiten edhe Denise Richards dhe Brandon Routh
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi