Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes


Philippe Mexes, Foto: Topnews
Mbështetësit e skuadrës nga kryeqyteti italian kërkojnë që Roma
të mos e shesë mbrojtësin francez Philippe Mexes gjatë afatit kalimtar
veror.
Tuttomercatoweb.com ka njoftuar se Giallorossët do të
shesin shumë lojtarë në afatin kalimtar veror, sidomos nëse nuk
kualifikohen në Ligën e Kampionëve, ndërsa njëri prej lojtarëve që mund
të largohen është edhe Mexes.

Mbrojtësi kërkohet nga Milani dhe Juventusi, megjithatë, kapiteni
Francesco Totti së fundmi ka mohuar spekulimet për shitjen e lojtarëve
romakë në fund të sezonit.

Sido që të, jetë tifozët romakë i kanë marrë gjërat në duart e tyre
duke vendosur një pllakat të madhe jashtë fushës stërvitore të klubit
Trigoria, ku shkruan: “Mexesi është i paprekshëm”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi