Ka-Pa-Ro kundër Torinos

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Ka-Pa-Ro kundër Torinos

Të dielën mbrëma, Milani e pret Torinon në San Siro, ndërsa
mësohet se trajneri Carlo Ancelotti do ta inkuadrojë treshen braziliane
Kaka, Pato dhe Ronaldinho që nga minuta e parë e takimit.
Sipas
“Corriere dello Sport”, Milani është i vendosur për fitore, prandaj
Ancelotti do t’i shfrytëzojë dy fanatzistët e rikuperuar plotësisht,
Kaka dhe Ronaldinho, si edhe të riun Pato.

Ndërsa sa i përket mbrojtjes, Philippe Senderos pritet të luajë në
qendër krahas kapitenit Maldini, derisa Gianluca Zambrotta dhe Giuseppe
Favalli do të mbrojnë nga krahët.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi