Microsoft SideWinder X3

Shko poshtë

Microsoft SideWinder X3

Mesazh nga floroS prej Sat Apr 18, 2009 3:44 pmMicrosoft ka njoftuar se në muajin maj do të nxjerrë në treg edhe një
'mouse' nga familja SideWinder- modelin SideWinder X3. Me një dizajn më
pak të kufizuar dhe më dimensione më të vogla nga i mëparshmi, ky është
modeli i parë me formë simetrike, i cili iu përshtatet edhe djathtakëve

edhe majtakëve. Hardueri tashmë është i ditur, laseri është me
rezolucion 2.000 dpi me mundësi të rregullimit të rezolucionit me
ndihmën e tasteve të veçanta. Përveç performancave të jashtëzakonshme,
Microsoft-i ka qenë i kujdesshëm edhe në çmim, i cili është 39.95
dollarë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi