Cohen i kërkon falje Madonnës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Cohen i kërkon falje Madonnës


Madonna, Foto: Celebrity Wonder

Komiku Sacha Baron Cohen i ka kërkuar falje Madonnës për përqeshjen që e ka bërë në dëm të saj në filmin e ri "Bruno".Mësohet
se aktori i ka dërguar lule dhe një letër këngëtares për t’i kërkuar
falje, në momentin kur ajo po përballet me probleme lidhje me adoptimin
e një fëmije nga Malaui.

Filmi “Bruno” flet për një austriak homoseksual i cili dëshiron të
arrijë sukses në Hollywood, dhe në një skenë, ai përqesh yjet të cilët
adoptojnë fëmijë, duke përmendur emrat e Madonnës dhe Angelina Joliet.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi