Perry i varur nga video-lojërat

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Perry i varur nga video-lojërat


Ish-aktori i serialit "Friends", komiku Matthew Perry është
detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore pasi e ka dëmtuar dorën duke
luajtur video-lojëra.
Aktori pranon se kalon ditë të tëra i
ngjitur për ekrani duke luajtur lojëra të ndryshme, me ç’rast shpesh i
lëndon muskujt dhe tendinët.

“Luaj shumë video-lojëra. Kështu që shpesh më ndodh që të shkoj te mjeku i duarve”, ka treguar aktori.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi