Lindsay Lohan, kercim seksi per Di Caprio

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Lindsay Lohan, kercim seksi per Di Caprio

E zhgenjyer nga lidhja e dashurise me nje femer, Lindsay Lohan ka kthyer syte nga bota e meshkujve.
Aktorja
qe sapo eshte ndare nga e dashura, DJ, Samantha Ronson, eshte pare
ditet e fundit duke flirtuar me disa djem ne klubet e nates, perpara se
vemendja te drejtohej tek kolegu Leonardo DiCaprio ne nje klub nate ne
Los Anxhelos.

Pas “nxjehjes” me nje bisede komode, Lohan eshte
cuar dhe ka kercyer perballe aktorit. Ajo e ka pikasur aktorin e
Titanic ne nje cep te erret te klubit dhe i eshte afruar. Nje burim tha
per gazeten “The Sun” se me kalimin e mbremjes dhe konsumit te
alkoolit, Lohan ka zbritur ne pisten e vallezimit se bashku me Leon,
duke treguar talentin ne nje kercim seksi.

Nuk dihet se c’ka ndermend te beje aktori, qe aktualisht ka nje lidhje me modelen izraelite, Bar Rafaeli.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi