Diaz pa floke ne filmin "My sister's keeper"

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Diaz pa floke ne filmin "My sister's keeper"

Ne
26 korrik, Cameron Diaz do rishfaqet ne kinemate amerikane me filmin
"My sister's keeper" ku ajo qe do bjere me shume ne sy eshte look-u i
flokeve te qethura zero.

Ky film
flet per nje mama e cila kujdeset per dy vajzat e saj, njera prej te
cilave e semure me leucemi dhe tjetra e mbyllur me metoden “in vitro”
per te qene nje “rezerve gjenetike” per motren e saj. Diaz nuk e
refuzoi oferten edhe pse duhej te qethej zero, gje te cilen e beri
Dakota Fanning, e cila nuk pranoi. Ne krah te saj luajne edhe
Alec Baldwin, Jason Patric e Abigail Breslin. Filmi bazohet ne romanin
autorit te njohur Jodi Picoult.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi