Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi

Nje pasagjer 20-vjecar i ka dhene fund jetes, duke u hedhur nga nje avion ne lartesine 7 mije metra.
Ngjarja
e pazakonte ndodhi gjate fluturimit te nje avioni te linjes kanadeze,
qe udhetonte nga Yellowknife ne Cambridge Bridge. Pasagjeri nga veriu i
Kanadase, po udhetonte me nje avion te vogel King Air B200, kur ka
hapur me force deren e kabines se piloteve, e cila eshte shkulur, si
pasoje e presionit te larte.

Ndonese ekuipazhi eshte perpjekur
ta ndaloje, pasagjeri eshte hedhur ne fluturim e siper. Pilotet jane
gjendur ne veshtiresi, por kane arritur te mbajne kontrollin e avionit
dhe te kryejne ulje te detyruar. Disa prej pasagjereve te tjere treguan
se 20-vjecari ishte ne gjendje depresive.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi