Fëmija me dy penisë lind në Rusi

Shko poshtë

16032009

Mesazh 

Fëmija me dy penisë lind në Rusi
Fëmija me dy penisë lind në Rusi


Një foshnje e gjinisë mashkullore i është nënshtruar një operacioni shumë të gjatë, pasi kishte lindur me 2 penisë.Fëmija,
i quajtur Artyom G., ka lindur dy javë më parë në Rusi, pas një
lindjeje normale, në të cilën mjekët nuk hasën ndonjë problem.

"Mjekët ishin të shokuar nga ajo çfarë panë kur Artyom lindi: ai kishte 2 penisë, në vend të një", shkruajnë mediat botërore.

Djali u transferua nga materniteti i spitalit tek një klinikë speciale
në Moskë, ku ai iu nënshtrua një operacioni të gjatë, për të bashkuar 2
organet seksualë.

"Operacioni ishte shumë i komplikuar. Na duhej të formonim një penis në
vend të dyve, të krijonim mur abdominal dhe të krijonim një fshikëz", -
tha njëri nga doktorët i përfshirë në operacionin, i cili zgjati plot 5
orë.

"Kur kolegët tanë na kërkuan ndihmë, ne iu përgjigjëm po menjëherë, por
nuk mund të imagjinonim që rasti mund të ishte kaq i komplikuar", shtoi
ai.

Spitali thotë që foshnja tani është në gjendje shëndetësore shumë të mirë dhe operacioni u krye me sukses.

"Ai do të rritet si çdo mashkull normal dhe do të jetë i aftë të ketë fëmijë", përfundoi doktori.

Ky nuk është rast i izoluar, në qershorin e kaluar, një foshnje lindi
me një penis të dytë, por që e kishte në shpinë. Fëmija ishte bir i një
fermeri 30-vjeçar kinez, Li Jun, dhe gruas së tij, të cilët jetonin në
qytetin e Hejianit të provincës
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi