Policët arrestojnë kolegun lakuriq

Shko poshtë

16032009

Mesazh 

Policët arrestojnë kolegun lakuriq
Mashkulli i cili po shëtiste nëpër park vetëm në çorape në
formë rrjeti është arrestuar pasi që kalimtarët e rastit të neveritur
nga veshja e tij e pazakontë dhe e papërshtatshme kanë lajmëruar
policinë.
Policët e Hong Kongut kanë qenë jashtëzakonisht të
befasuar kur në parkun e qytetit kanë parë një mashkull i cili në vete
po bartte vetëm çorape në formë rrjeti.

Ata kishin ardhur në park pas lajmërimit nga fqinjët e shqetësuar, e
kur e arrestuan mashkullin lakuriq, i cili megjithatë kishte arritur të
vesh një xhaketë para se të futej në automjetin e policisë, kanë
kuptuar se bëhej fjalë për njërin nga kolegët e tyre të punës.

Polici anonim, për të cilën është publikuar vetëm se është 49 vjeçar
dhe se është i martuar, është arrestuar për sjellje të pahijshme, por
më pas është liruar me kaucion.

Pasi që nuk ka qenë nën ndikim të alkoolit apo drogave, psikologu
policore supozon se ai është i varur nga veshja e rrobave të femrave.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi