Lind gamilja e pare e klonuar ne bote

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Lind gamilja e pare e klonuar ne bote
Ne Emiratet e Bashkuara Arabe ka ardhur ne jete gamilja e pare e klonuar ne bote.

Ajo lindi ne Dubai me 8 prill, eshte femer dhe quhet Injaz.

Kafsha e klonuar eshte rezultat i nje pune pesevjecare te kryer prane Qendres se Riprodhimit te Gamileve ne Emiratet e Bashkuara, te ngritur nga sheiku Mohammed bin Rashid, emir i Dubait dhe zv-president.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi