Reality Record ne Rusi: 15 banore, 5 vjet nen vezhgim

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Reality Record ne Rusi: 15 banore, 5 vjet nen vezhgim
Reality Record ne Rusi, ku 15 persona pergjohen 24 ore ne 24 prej pese vjetesh. Shtepia me e vezhguar ne vend ndodhet ne nje pyll ne periferi te Moskes.

Qellimi i vetem eshte qe mes meshkujve dhe femrave te krijohen lidhje dashurie. Dom-2, (Shtepia-2) eshte reality me i jashtezakonshem, qe ka strartuar nga 11 maji 2004 dhe vazhdon ende. Qindra telekamera vazhdojne te qendrojne te ndezura, pasi loja nuk ka perfunduar dhe me e cuditshmja eshte se pavaresisht se ka pese vite qe vijon, nuk jane shenuar renie te popullaritetit ne publik.

Show transmetohet nga kanali Tnt. Rreth 1800 episode qe e bejne ate reality-ne me te gjate ne planet. Popullariteti eshte shtuar edhe per prezantuesen Kseniya Sobchak. Parlamenti rus e ka akuzuar programin si nxites te degjenerimit moral, pasi jane transmetuar edhe skena te hapura erotike.

Per shkak se programi zgjat ende, konkurentet edhe mund te dalin nga shtepia per pak dhe te kthehen serish, por gjithnje nen vezhgim. Deri tani jane konsumuar pese martesa, disa fejesa dhe shume lidhje.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi