Burri shtatzene, publikohen fotot e reja

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Burri shtatzene, publikohen fotot e reja
Do te publikohen foto te reja te Thomas Beatie, transeksualit, i cili pret femijen e dyte.

Fotot jane bere bashke me partneren Nancy dhe vajzen e pare Susan Juliette,lindja e se ciles ishte plotesisht normale dhe natyrale.

35-vjecari, Thomas Beatie, i lindur si grua me emrin Tracy Lagondino, vendosi te ndryshonte seks ne moshen 17-vjecare, kur u dashurua me Nancy-n. Permes nje kure hormonesh, Thomas ndryshoi rrenjesisht, vec aparatit riprodhues femeror.

Vajza e pare e ciftit, lindi me ane te spermes se nje donatori.

“Pas lindjes se vajzes, bashke me Nancy-n vendosem qe te mos nxitojme me hormonet mashkullore per te kompletuar transformimin tim, pasi donin nje tjeter femije”, tha Thomas ne nje interviste televizive. Dhe ja qe femija e dyte erdhi kaq shpejt.

avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi