Eurodeputetja daneze, ne parlament me foshnjen

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Eurodeputetja daneze, ne parlament me foshnjen
Eurodeputetja daneze Hanne Dahl nuk ka dashur te mungoje ne seancen e Parlamentit Europian ne Strasburg dhe ka marre me vete edhe vajzen e saj te porsalindur.

Foshnja ka qendruar ne vendin e saj, ndersa nena ka marre pjese ne votime dhe ne diskutime. Deputetja 39-vjecare e laureuar ne Teologji, ka jetuar ne Indonezi, Malajzi dhe Singapor dhe eshte kthyer ne Danimarke, ku ka edhe dy femije.

Dahl eshte anetare e nje partie te vogel euroskeptike, qe pranon hyrjen e Danimarkes ne BE, por shprehet kunder Traktatit te Lisbones dhe integrimit me te madh te vendeve anetare.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi