Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google lanson veglën Sidewiki

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Google lanson veglën Sidewiki Empty Google lanson veglën Sidewiki




Google lanson veglën Sidewiki F.0927115846630_m
Makina më e madhe e kërkimit të internetit Google, ka paralajmëruar lansimin e veglës Sidewiki e cila mundëson publikimin e komenteve në faqe të internetit, të cilat vetëm përdoruesit tjerë të këtij shërbimi do të mund t’i lexojnë.

Sidewiki do t’i hap shfrytëzuesit në anën e majtë të faqeve të internetit një dritare në të cilën do të gjenden komentet e shfrytëzuesve tjerë për faqen e vizituar, raportojnë mediat amerikane.


Komentet do të radhiten sipas rëndësisë, kështu që komentet më interesante do të gjenden në maje të porosive të lëna.

Sidewiki do të mund të gjendet në shfletuesit Firefox e Internet Explorer, derisa së shpejti edhe në shfletuesin Chrome të vet kompanisë Google.

Google ka bërë publike edhe planet e saj për programin i cili do të merret me blerjen e kompanive tjera.

Drejtori ekzekutiv i kompanisë Eric Shmidt ka njoftuar se kompania planifikon të bëj nga një blerje më të vogël për muaj.
floroS
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 30
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi