Avira Antivirus

Shko poshtë

Avira Antivirus

Mesazh nga floroS prej Sun Apr 05, 2009 8:53 pm

Në një artikull të mëparshëm ne ju prezantuam një zgjidhje shumë
fuqishme për aplikacion i cili ju ruan nga aplikacionet e dëmshme që e
rrezikojnë kompjuterin dhe të dhënat tuaja. Ky ishte aplikacioni Avast
dhe disa nga përparësitë e tij ishin se ishte shumë i mirë në punën që
bën dhe se ishte falas për shfrytëzim personal por ky nuk është
alternativa e vetme dhe për fat të mirë keni më shumë aplikacione dhe
ju mund të bëni zgjidhjen se cilin dëshironi ta shfrytëzoni. Një
aternative tjetër është edhe aplikacioni Avira Antivir.
Sot e gjithë bota është e lidhur në rrjetën globale të internetit dhe
me këtë është ritur edhe rreziku që në kompjuter të ju hyn apo të
instalohet ndonjë aplikacion i cili ka për qëllim dëmtimin e fajllave
apo ndonjë qëllim tjetër të keq. Prandaj edhe është e rëndësishme që të
jeni të mbrojtur paraprakisht, duhet të keni ndonjë aplikacion i cili
do të intervenon në situata të këtilla dhe do tju mbron nga këto
aplikacione të dëmshme të cilat për fat të keq dita ditës po bëhen më
intelegjente dhe më komplekse ashtu që shumë vështirë është që ti
dallojmë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi