Tema Fundit
Video e Javes
Radio
floros radio

Sorry this site have a flash based native radio and needed adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

Filmat me te ri
          

In the Electric Mist
Friday, September-25-2009


Green Lantern: First Flight
Friday, September-25-2009


Growing Out
Friday, September-25-2009


Explicit Ills
Friday, September-25-2009


Vacancy 2
Friday, September-25-2009
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats
Britney Spears me defekte në fotot e ‘pa prekura’!

Thu Apr 15, 2010 5:58 pm nga mendyBritney Spears ka zbuluar ‘defektet’ në trupin e saj kur lansoi një përmbledhje të fotove të pa prekura nga mjeshtrit e fotografisë.

Këngëtarja është parë duke pozuar me bikini ngjyrë rozë për shtëpinë amerikane të modës, Candies, ku janë vërejtur dallime në dy prej këtyre fotografive.

Fotografitë e shfaqin …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Lenovo paraqet smartbookun e vet të parë

Wed Jan 06, 2010 3:52 pm nga citti_barcaVeç paraqitjeve të një numri të madh të kompjuterëve të vegjël netbook, viti i kaluar është vërshuar me paraqitjen në treg të laptopëve edhe më të vegjël, atyre smartbook. Lenovo ka paraqitur lojtarin e vet në këtë kategori.

Lenovo kinez ka paralajmëruar një varg pajisjesh për panairin e radhës të elektronikës …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Shqipëria feston ditëlindjen e Kombit

Sat Nov 28, 2009 2:05 pm nga amir


Krerët e Shtetit të Shqipërisë, presidenti Bamir Topi, kryeministri Sali Berisha dhe kryeparlamentarja Jozefina Topalli kanë uruar të shtunën shqiptarët për dy festat e mëdha të vendit, Ditën e Pavarësisë dhe Ditën e Çlirimit.

Ata vendosën kurora me lule, si çdo vit në Varrezat e Dëshmorëve si dhe tek monumenti …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Studimi më i fundit: Në Hënë gjendet ujë

Sat Nov 14, 2009 8:10 pm nga donbeco


Uashington - Autorët e një studimi mbi sipërfaqen e Hënës dalin në përfundimin se në këtë planet gjenden grimca uji.
Studimi i publikuar dje “hedh poshtë” rezultatet e mëparshme shkencore, sipas të cilave Hëna është e thatë, me përjashtimin e mundshëm të akullit në pole. Ky grup studiuesish përdori të dhënat e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Astronomi, Chandra zbulon nje yll te ri

Sat Nov 07, 2009 1:59 am nga floroS


Astronomet kane zbluluar nje yll te sapolindur ne Univers, duke hedhur nje hap gjigand ne rrugen e studimeve per momentet e par ate lindjes se Diellit tone.

Nje shperthim i fuqishem 330 vjet me pare u pasua nga procesi per krijimin e ketij ylli qe tashme ka nisur te funksionoje edhe pse eshte ende i ri. Zbulimi u krye nga Universiteti i …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Hitleri, nje trajner futbolli?

Sat Nov 07, 2009 1:58 am nga floroS


Nje femije britanik ne 20 beson se Adolf Hitler eshte nje trajner futbolli i Gjermanise.

Ne nje sondazh te bere mbi 2 mije femije angleze, i bere nga shoqata e veteraneve te luftes se Erskine, ka rezultuar se 6 perqind e te anketuarve besojne se fjala “holokaust” i referohet nje feste per te celebruar fundin e Luftes se Dyte Boterore.[ Më shumë ]

Komentet: 0

Radio
floros radio

Sorry this site have a flash based native radio and needed adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 35 më Mon Jan 23, 2017 5:53 pm
Statistikat
Forumi ka 174 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri endrit

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 5753 artikuj v 4158 temat
Adobe Photoshop Online
  
Sondazh

A jeni të varur nga interneti?

 
 
 

Shiko rezultatin

Foto e Dites


Web Partner