Ora është Sat Dec 15, 2018 3:30 pm


 • Bisedime dhe tema te ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • News....

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 38 Temat
  45 Mesazhet
  Thu Apr 15, 2010 5:58 pm
  mendy Britney Spears me defekte në fotot e ‘pa prekura’!
 • Show Biz


  Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth VIP shqiptare dhe te huaj.
  251 Temat
  256 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 10:07 am
  mendy Madonna e dashuruar në Michael Jackson!?
 • Kuriozitete


  Ne kete forum mund te postoni dhe te shikoni gjithcka rreth kurioziteteve qe ndodhin ne bote.
  255 Temat
  540 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 5:07 pm
  floroS Nuk ka pëllumba mbi Pekin më 1 tetor
 • Sport


  Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me futbollin , ekipet shqiptare , europiane dhe botërore , ligat shqiptare , europiane dhe botërore , etj etj .
  966 Temat
  991 Mesazhet
  Thu Nov 26, 2009 2:12 pm
  citti_barca Buffon: Italia mund krenohet vetëm me Milanin në Evropë
 • Të rejat e Shkencës & Teknologjis


  Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth cdo gjëje që ka të bëj me te rejat e shkences dhe teknologjise.
  169 Temat
  170 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 1:38 pm
  donbeco Nvidia: Do të jemi më të shpejtë se ATI
 • Tema Shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Argëtim & zbavitje


  Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ju mendoni se është argëtuese apo zbavitse.
  74 Temat
  659 Mesazhet
  Sat Nov 14, 2009 10:44 pm
  floroS my click speed
 • Historia


  Gjithcka qe ka te beje me Historine Boterore dhe ate Shqiptare .
  32 Temat
  45 Mesazhet
  Thu Sep 24, 2009 3:08 pm
  floroS 10 Shtetet me numrin me te madh te Universiteteve.
 • Pyetje & Bisedime


  Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme.
  20 Temat
  61 Mesazhet
  Wed Sep 30, 2009 5:14 pm
  amir Ne qofte se nata e sotme do ishte e fundit cfare do benit?
 • Dashuria


  Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth cdo gjëje që ka të bëj me Dashurine.
  9 Temat
  494 Mesazhet
  Sat Sep 26, 2009 10:55 pm
  ♫tibe♫ Fraza Dashurie
 • Ndihma


  Ketu mund te komentoni te gjithe ndihmat dhe problemet qe keni rreth Filmave, Lojrave, Programeve.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • ..:: Extra Zone ::..

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkencat Natyrore dhe Matematika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Matematik


  Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me Matematikë.
  34 Temat
  46 Mesazhet
  Wed Mar 31, 2010 10:45 pm
  donbeco Testone veten ne matematik
 • Fizikë dhe Kimi


  Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi .
  26 Temat
  27 Mesazhet
  Wed Apr 15, 2009 8:18 pm
  floroS Pembledhje e disa substancave Kimi
 • Astronomia


  Në këte forum mund të postoni dhe të gjeni ëdo gjë që ka të bëj me astronomi, astrofizikë dhe ëdo gjë tjetër që ndërlidhet me dukuritë që ndodhin jashtë tokës dhe atmosferës.
  24 Temat
  27 Mesazhet
  Thu May 21, 2009 6:49 pm
  donbeco KRIJIMI I UNIVERSIT
 • Mjekësia


  Në këte forum mund të postoni dhe të gjeni ëdo gjë që ka të bëj me mjeksine
  149 Temat
  156 Mesazhet
  Sun Nov 22, 2009 9:39 pm
  citti_barca Grupi për menaxhimin e pandemisë po zbaton masat kundër gripit A/H1N1
 • Recycle Bin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Recycle Bin


  Trash, spam, deleted posts, dead links.
  125 Temat
  175 Mesazhet
  Mon Sep 28, 2009 9:02 am
  ymeri ''Selamun Selamun''
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 35 më Mon Jan 23, 2017 5:53 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ WebMaster ][ Admin ][ Princess ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 5753 artikuj

Forumi ka 174 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri endrit


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur