68-vjecarja ne Guinness me 23 martesa

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

68-vjecarja ne Guinness me 23 martesa
Nje 68-vjecare amerikane ka hyre ne librin e rekordeve Guinness, pasi eshte martuar 23 here. Linda Wolfe shpreson te martohet edhe nje here tjeter perpara se te ndahet nga kjo bote.

Gruaja ka thene per here te pare PO, ne moshen 16-vjecare dhe nga lidhjet e saj te shumta ka 7 femije. “Te dashurohem eshte si nje droge per mua”, ka thene Linda, qe jeton ne nje azil.

Ajo eshte beqare qe prej 10 vjetesh dhe eshte vene ne kerkim te numrit 24. Martesa me e gjate per te zgjati 7 vjet, ndersa me e shkurtra 36 ore.

Mes bashkeshorteve te shumte te saj, ishte nje ish i burgosur, nje predikues, disa bariste, hidraulike dhe muzikante. Dy prej burrave rezultuan se ishin homoseksuale.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi