Ora është Wed Nov 14, 2018 8:35 pm

News....


 • News....

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 38 Temat
  45 Mesazhet
  Thu Apr 15, 2010 5:58 pm
  mendy Britney Spears me defekte në fotot e ‘pa prekura’!
 • Show Biz


  Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth VIP shqiptare dhe te huaj.
  251 Temat
  256 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 10:07 am
  mendy Madonna e dashuruar në Michael Jackson!?
 • Kuriozitete


  Ne kete forum mund te postoni dhe te shikoni gjithcka rreth kurioziteteve qe ndodhin ne bote.
  255 Temat
  540 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 5:07 pm
  floroS Nuk ka pëllumba mbi Pekin më 1 tetor
 • Sport


  Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me futbollin , ekipet shqiptare , europiane dhe botërore , ligat shqiptare , europiane dhe botërore , etj etj .
  966 Temat
  991 Mesazhet
  Thu Nov 26, 2009 2:12 pm
  citti_barca Buffon: Italia mund krenohet vetëm me Milanin në Evropë
 • Të rejat e Shkencës & Teknologjis


  Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth cdo gjëje që ka të bëj me te rejat e shkences dhe teknologjise.
  169 Temat
  170 Mesazhet
  Sun Sep 27, 2009 1:38 pm
  donbeco Nvidia: Do të jemi më të shpejtë se ATI

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur