Clarkson blen albumin e vet

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Clarkson blen albumin e vet
Këngëtarja Kelly Clarkson ka ndihmuar ngritjen e saj në top listë duke blerë albumin e vet dy herë.

Krijuesja e hitit “Because Of You” thotë se ajo kishte një emocion të veçantë kur kishte paguar për albumin e saj, në internet dhe në një shitore të CD-ve.

“Secilën herë që nxjerr një album, duhet ta blej atë në ditën që del në shitje. Në mes të natës e blej në ‘iTunes’ dhe pastaj shkoj e blej në shitore. Është vërtet emocionuese”, ka thënë Clarkson.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi