Së shpejti vjen Samsung Omnia Pro?

Shko poshtë

Së shpejti vjen Samsung Omnia Pro?

Mesazh nga floroS prej Mon Apr 27, 2009 2:45 pmNëse mund t’i besohet blogut të pavarur italian hdblog.it i cili është i dedikuar për hapat që ndërmerr Samsung, kësaj vere do të duhej të paraqitej trashëguesi i modelit të suksesshëm të kompanisë Samsung, atij Omnia.

Sipas thashethemeve të cilat janë shfaqur gjatë fundjavës, këtë verë do të mund të dilte pajisja e quajtur Samsung Omnia Pro, trashëguesi i drejtpërdrejtë i modelit Omnia. Pos dizajnit të njohur pajisja do të duhej të përmbajë edhe tastierë të plotë, ekran 3.5 inçësh WVGA të ndjeshëm në prekje si dhe fotoaparat prej pesë megapikselash.

Sistemi operativ i pajisjes Omnia Pro do të duhej të ishte ai Windows Mobile 6.1.

Sërish ritheksojmë se bëhet fjalë për thashetheme, sipas të cilave pajisja do të duhej të paraqitej këtë verë, me çmim prej rreth 500 eurosh.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi