Ngatërresat e Sheen dhe Richards kanë marrë fund

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Ngatërresat e Sheen dhe Richards kanë marrë fund
Aktori Charlie Sheen ka konfirmuar se ai dhe ish-gruaja e tij Denise Richards kanë vendosur t’u japin fund zënkave me njëri-tjetrin për nder të fëmijëve të tyre.

Çifti i dikurshëm së fundi ka kryesuar një sondazh për të famshmit, i cili kishte për qëllim gjetjen e ‘ishëve’ më të revoltuar me njëri-tjetrin.

Sido që të jetë Sheen dhe Richards tani kanë deklaruar se lufta e fjalëve ndërmjet tyre ka marrë fund.

Ish-aktorja e filmit për James Bondin, Richards, së fundmi ka njoftuar se e kishte vizituar ish-burrin e saj dhe gruan e tij të re Brooke Mueller në spital kur ajo kishte lindur binjakët Max dhe Bob muajin e kaluar.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi