detyre e thjeshte interesante...

Shko poshtë

detyre e thjeshte interesante...

Mesazh nga donbeco prej Wed May 20, 2009 8:13 pm

Gjeni 10 numra natyrore,shuma dhe prodhimi i te cileve eshte 20.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 25
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi