Thiago Motta: Në Inter për Ligën e Kampionëve

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Thiago Motta: Në Inter për Ligën e Kampionëve


Mesfushori braziliani Thiago Motta, thotë se ka ndërruar Genoan për Interin me synimin të fitojë trofeun më të prestigjioz në Evropë, Ligën e Kampionëve.

Pas sezonit të shkëlqyeshëm me Genoan, Thiago Motta, së bashku me shokun tjetër të skuadrës, Diego Milito, do të luajnë për Interin në sezonin e ardhshëm.

“Është e vërtetë, dua ta fitoj Ligën e Kampionëve përsëri, dhe për këtë arsyeje morra guxim të largohem nga Valencia. Më pëlqeu shumë Genoa, por kam vendosur qëllime të caktuara dhe duhej të provoj t’i realizoj”, ka thënë Motta.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi