Alves: Bayerni sfidë e rëndësishme

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Alves: Bayerni sfidë e rëndësishme
Mbrojtësi i Barcelonës, Daniel Alves, e ka përshkruar kundërshtarin e radhës në Ligën e Kampionëve si një "sfidë e rëndësishme" për Barcelonën.

Barcelona do të përballet me Bayern Munichun në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, ndërsa pas atij shkatërrimi që i bënë bavarezet Sportingut të Lisbonës, Blaugranët duhet të jenë të kujdesshëm për rrezikun që kanë përpara.

“Kjo përballje është një sfidë shumë e rëndësishme për Barcelonën. Ne do t’i tejkalojmë ata me kualitetin tonë dhe me lojën që tregojmë... Jemi të bindur se do të luajmë në fazën tjetër, ku do të jemi një hap më afër finales”, ka thënë braziliani për “Sport”.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi