Mourinho: Jam i nderuar që e trajnoj Zanettin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Mourinho: Jam i nderuar që e trajnoj Zanettin
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, e ka lëvduar kapitenin Javier Zanetti gjatë një feste të veçantë në fushën stërvitore të zikaltërve.

“Është kënaqësi që pas të gjitha atyre ndeshjeve që ka zhvilluar ai për Interin, unë e kam nderin që ta udhëheq në disa ndeshje të tjera”.

“Zannetti ka pasur shumë trajnerë në të kaluarën, prandaj është një nder që të jem trajner aktual i tij. Ai ka fuqi dhe karakter, dy karakteristika të cilat e dallojnë një lojtar”, ka thënë portugezi për “Il Corriere Dello Sport”.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi