Libër Shqip mbi Programimin në C dhe C++

Shko poshtë

Libër Shqip mbi Programimin në C dhe C++

Mesazh nga donbeco prej Sat Sep 26, 2009 12:15 am

Ketu keni nje liber te gjith ne shqip per te mesuar te programoni ne gjuhen C. C++
Titulli : Programimi në C dhe C++
Autor: Sali Mripa, ing.i dipl.

Kodi:
http://microwebi.com/downloads/progr..._plus_plus.pdf

_________________
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi