Lippi përcjell Cassanon?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Lippi përcjell Cassanon?


Të shtunën pritet që trajneri i Italisë, Marcello Lippi, të jetë i pranishëm në Stadio Luigi Ferraris për të përcjellë ndeshjen ndërmjet Genoas dhe Sampdorias, ku do të jetë i pranishëm Antonio Cassano.

La Repubblica njofton se Lippi do të jetë i pranishëm ta përcjellë sulmuesin italian, për të cilin mediat vazhdimisht krijojnë presion që ta ftojë në përfaqësuese.

Ende nuk është konfirmuar nëse Lippi do të jetë i pranishëm në tribuna, ndërsa njëherit ai mund të përcjellë edhe formën e Angelo Palombos, Giampaolo Pazzinit dhe Domenico Criscitos.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi