Office 64-bitësh

Shko poshtë

15042009

Mesazh 

Office 64-bitësh

Microsoft ka konfirmuar se versioni i ardhshëm i Office, i cili
është duke u zhvilluar me emrin e koduar Office 14 do të vijë me 32 dhe
64 bite.
Ky do të jetë versioni i parë i Office-t, por edhe
aplikacioni i parë i Microsoft-it për tregun e gjerë, i cili do të
ofrohet në versionin 64-bitësh.

Produktet shërbyese, siç është SQL Server dhe Exchange, tash e një kohë të gjatë janë në dispozicion në versionin 64- bitësh.

Office 14, emri zyrtar i të cilit supozohet të jetë Office 2010, pritet që të dalë në treg në vitin e ardhshëm.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi