Te burgosurit furnizohen me droge nga helikopteri me telekomande

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Te burgosurit furnizohen me droge nga helikopteri me telekomande
Rojet në një burg britanik janë të hutuar për shkak se panë një helikopter me telekomandim të fluturojë mbi pistën ku të dënuarit ajrosen dhe nuk mundën të bëjnë asgjë. Rojet thonë se helikopteri, që mbante një pak to vogël që besohet të ketë qenë drogë, është dalluar nga kamerat vëzhguese në burgun “Elmley”, në Sheerness, Angli. “Përdorimi i minihelikopterit për të futur drogë brenda burgjeve nuk ka precedentë”, thotë kryegardiani. “Kur vëzhguesit e kamerave e vunë re gati ranë nga karrigia”, shton ai. Megjithatë, nuk mundën të gjenin gjurmë të lodrës dhe as të ngarkesës.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi