Furtado hap studio incizuese

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16032009

Mesazh 

Furtado hap studio incizuese
Nelly Furtado shpreson që t’u ndihmojë muzikantëve ambiciozë pasi ka hapur studion e saj incizuese.Hitbërësja
e këngës “Maneater” e ka hapur studion “Nelstar” në bashkëpunim me
kompaninë e pavarur incizuese kanadeze “Last Gang Labels”.

Këngëtarja tashmë ka nënshkruar me kuartetin e muzikës pop-electro,
“Fritz Helder & the Phantoms” që do të jenë të parët që do të
incizojnë në studion e saj.

“Kam menduar një kohë të gjatë për mënyrën se si do t’u ndihmoj ‘Fritz
Helder’ dhe puna e re e shtoi edhe më shumë dashurinë time për bendin,
artin dhe punën e tyre etike”, ka thënë Furtado.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi